четвер, 10 червня 2021 р.

 

Обмін досвідом педагогічних працівників професій сфери послуг «Практика організації самостійної роботи здобувачів освіти дистанційними засобами»

      22 квітня 2021 року взяла участь у засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

    Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Тетяна Хільченко на початку заходу в інтерактивній формі за допомогою чата платформи Zoom актуалізувала знання освітян з питань дистанційного та змішаного навчання. Цікавими та змістовними були виступи: Лесюк О.М., викладачки професійно-теоретичної підготовки Хустського професійного ліцею сфери послуг, Чаловки О.М. і Шпонтак Т.Ю., педагогів Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ, Талабішки М.І., викладачки професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Мукачівський центр ПТО».             Виявляється, що найчастіше для організації дистанційного навчання освітяни області використовують платформи Zoom, Classtime, додатки GoogleMeet, GoogleClassroom, для поширення інформації – застосунок для смартфонів Viber. У більшості профтехосвітян є особисті навчальні блоги, також практикують Learningapps.
   Обговорили подальшу співпрацю з наповнення електронного навчально-методичного комплексу з професії перукар.

 

Державна кваліфікаційна атестація

        02 квітня 2021 року пройшов випускний іспит у групі № 8 з професії «Перукар (перукар-модельєр)» (майстри виробничого навчання Татарінова А.П. та Павкевич М.І.) на присвоєння кваліфікації перукар-модельєр.
        Здобувачі освіти другого курсу складали випускний іспит у два етапи: перший – виконували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки на платформі Classtime, другий – представляли для комісії дистанційно екзаменаційні роботи (презентації) – виконані на моделях жіночі фантазійні зачіски на базі кольоротипів чотирьох пір року та чоловічу модельну стрижку.
        За рішенням екзаменаційної комісії здобувачам освіти була присвоєна кваліфікація підвищеного розряду з професії ІІІ-го ступеня навчання перукар-модельєр.
        Голова державної кваліфікаційної комісії Віра Панасівна Дегтяр, майстер перукарської і візажної справи салону краси «VsA», відзначила якісну підготовку учнів і запевнила, що такі спеціалісти завжди будуть мати попит на ринку праці.

 


Випуск кваліфікованих робітників

14 квітня 2021 року відбувся випуск кваліфікованих робітників. 15 випускників отримали дипломи кваліфікованого робітника з професії перукар (перукар-модельєр). З привітаннями та напутніми побажаннями до випускників звернулися директор закладу освіти Гондорчин Лідія Павлівна, заступник директора з НВР Корнієнко Оксана Ярославівна та майстри виробничого навчання.
З хвилюванням випускники говорили слова вдячності своїм наставникам. Загалом, дуже радісно на душі, коли бачиш стільки усміхнених обличь здобувачів освіти, в очах яких – надія на щасливе та професійне майбутнєпонеділок, 8 березня 2021 р.

 Проведення директорської контрольної роботи

З метою виявлення рівня навчальних досягнень здобувачів освіти групи № 8 з професії перукар (перукар-модельєр) 16 лютого 2021 року було проведено директорську контрольну роботу з виробничого навчання, завданням якої було виконання вечірньої зачіски згідно з обраним варіантом.


пʼятницю, 11 жовтня 2019 р.

Семінар перукарського мистецтва     

    10 жовтня 2019 року на базі Ужгородської студії Estel Uzhhorod Studio відбувся одноденний семінар для учнів нашого навчального закладу на тему:«Колористика Essex». Провідний технолог-консультант Боднар Альона Федорівна ознайомила присутніх з сучасною професійною косметикою для волосся (основною палітрою, освітляючою пудрою, пінною фарбою, технічною серією шампунів Alpha Homme), цікавими техніками фарбування волосся та інформацією про торгову марку Estel, яка діє в Україні.
    Офіційний регіональний дистриб’ютер торгової марки «Estel» в Закарпатській області Алексеєнко Павел забезпечив учасників одноденного семінару професійними косметичними матеріалами (палітрою фарб, % оксигентами, перукарським приладдям та іншими препаратами) та запросив для подальшої співпраці.
  

вівторок, 1 січня 2019 р.

СНІГОВА КОРОЛЕВА 2017»

   06 грудня 2017 року  участь в м. Києві у фіналі конкурсу з перукарського мистецтва «Снігова Королева 2017». Серед 27 конкурсантів з 24 регіонів України четвертий рік поспіль наш навчальний заклад представляв Закарпатську область. У фіналі Всеукраїнського конкурсу брала участь учениця групи №8 Макареня Діана, володарка І –го місця обласного відбіркового туру (майстер виробничого навчання Татарінова А.П.).
    За умовами конкурсу Закарпатська область представляла ексклюзивний фантазійний образ Снігової королеви за напрямком молодіжної субкультури «ГЛАМУР». Учасники конкурсу працювали над створенням цілісного авторського образу, що відповідає сучасним тенденціям, який гармонійно поєднує зачіску, макіяж, костюм, аксесуари, тип моделі. Під час фіналу було продемонстровано феєричне шоу-показ НОВОЇ розкішної колекції образів від команди провідних технологів компанії ESTEL. Переможців нагороджував комерційний директор компанії Еstel в Україні Світлана Рудешко.


пʼятницю, 14 грудня 2018 р.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ – СИРІТ

     14 грудня 2018 року на базі училища була проведена благодійна акція для учнів – сиріт, які навчаються в ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти». 
    На уроці виробничого навчання слухачі групи №11 з професії перукар (перукар-модельєр) провели благодійну акцію для учнів-сиріт - виконали різноманітні сучасні стрижки та зачіски, створили новий образ для учнів цього навчального закладу, надали рекомендації щодо догляду за волоссям, вибору зачісок тощо.
   Для себе ж наші слухачі-перукарі набули цінного досвіду спілкування з гамірним та неспокійним учнівським колективом, закріпили практичні вміння та навички при виконанні різноманітних стрижок, зачісок. Керівництво та учні центру, і слухачі нашого училища були взаємно задоволені спілкуванням та вдячні одні одним за можливість надання послуг.